Menu

Seria

Care

100% Ekstrakty z roślin/ KEUNE .17

Vital Nutrition

Vital Nutrition jest idealne, gdy Twoje włosy potrzebują extra TLC. Aktywne składniki nawilżają wewnętrzną strukturę włosa, stwarzając barierę wokół zniszczonych obszarów, rekonstruując i ożywiając wymagajace pasma. Twoje włosy są też chronione przed odwodnieniem, czynnikami zewnętrznymi, szkodliwym promieniowaniem UV. Gładkie, miękkie, błyszczące i piękne włosy? Są w zasięgu ręki!

Protein Spray

Wielozadaniowa odżywka w spray?u, odpowiednia szczególnie dla osób o suchych i zniszczonych włosach. Chroni skórę głowy i włosy przed, podczas i po zabiegach koloryzacji i formingu. Nawilża, nadaje połysk i sprawia, że włosy są łatwe do rozczesania.

Przeglądaj teraz

Vital Nutrition Thermal Cream

Rewitalizujący krem, który chroni kruche, zniszczone włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą. Stosować przed termiczną stylizacją z użyciem prostownic, lokówek i suszarek.

Przeglądaj teraz

Vital Nutrition Mask

Luksusowa maska, która poprawia elastyczność, działa kojąco na zniszczone włosy, wzmacnia je i nadaje im połysk.

Przeglądaj teraz

Vital Nutrition Conditioner

Technologia Nutri-Injection przywraca energię matowym, pozbawionym życia włosom. Wygładzająca formuła ułatwia rozczesywanie i nadaje połysk.

Przeglądaj teraz

Vital Nutrition Shampoo

Szampon ten jest wzbogacony o Technologię Nutri-Injection, która przywraca równowagę nawilżenia włosa i intensywnie go odżywia.

Przeglądaj teraz

Kontakt z

Keune

Napisz, zadzwoń do/ Keune .17

Skontaktuj się z nami