Menu

Seria

Blend

Radość i fantazja/ KEUNE .17

FIXING SPRAY

TEN PRODUKT O POTĘŻNEJ MOCY ZAPEWNIA MAKSYMALNE UTRWALENIE I DUŻĄ OBJĘTOŚĆ, KTÓRA UTRZYMA SIĘ PRZEZ CAŁY DZIEŃ. SPRAY JEST BARDZO MOCNY, ALE NIE POWODUJE EFEKTU ?KASKU?. ŁATWO WYCZESZESZ GO PRZED PÓJŚCIEM SPAĆ.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda Twoim włosom energii. Użyj tego długotrwałego lakieru, gdy potrzebujesz dodać włosom objętości i utrwalenia. Ten spray doda im też połysku, jest bezpieczny do użycia przy włosach farbowanych. Łatwo go wyczesać.

JAK STOSOWAĆ
Delikatną mgiełką spryskaj włosy z odległości 30 cm. Ułóż fryzurę szybko zanim lakier wyschnie. Ten produkt może być używany jako spray do układania i utrwalenia fryzury.

Przeglądaj teraz

VOLUME POWDER

PODKRĘĆ OBJĘTOŚĆ I STWÓRZ NIESAMOWITĄ STRUKTURĘ DZIĘKI TEMU LEKKIEMU PUDROWI. POSYP, WGNIEĆ I OBSERWUJ, JAK TWOJA FRYZURA WZBIJA SIĘ DO GÓRY.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Tworzy objętość, jednocześnie utrzymując
naturalny ruch włosów. Pozostawia fryzurę łatwą
do ponownego ułożenia. Zapewnia elastyczne utrwalenie – im więcej produktu nałożysz, tym mocniejsze będzie utrwalenie włosów. Produkt daje możliwość uzyskania efektu tapirowania, który będzie trwały przez cały dzień.

JAK STOSOWAĆ
Posyp niewielką ilością pudru suche włosy od nasady. Wmasuj go i ułóż fryzurę. Dla ekstra objętości nałóż puder również na długości.

Przeglądaj teraz

REFRESHING SPRAY (DRY SHAMPOO)

BRAK CZASU NA MYCIE GŁOWY? BEZ OBAW. ODŚWIEŻ WŁOSY
TYM GENIALNYM SPRAY?EM.
ON ABSORBUJE TŁUSZCZ I DODAJE OBJĘTOŚCI NA DOBRE, SPRAWIAJĄC ŻE WŁOSY WYGLĄDAJĄ ŚWIEŻO NAWET NA DRUGI DZIEŃ.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Ultra lekka formuła oczyszcza bez użycia wody, podczas gdy unikalny Kompleks Multiwitaminowy zapewnia natychmiastowe odżywienie. Doskonały dla każdego rodzaju włosów.

JAK STOSOWAĆ
Mocno wstrząśnij. Spryskaj włosy, aby produkt wchłonął wszelkie zapachy i tłuszcz lub spryskaj bezpośrednio od nasady. Pozwól aby wchłonął się, następnie rozczesz albo delikatnie wmasuj we włosy.

Przeglądaj teraz

PREP SPRAY

UŻYWASZ PROSTOWNICY, LOKÓWKI LUB SUSZARKI? UPEWNIJ SIĘ, ŻE PASMA WŁOSÓW SĄ PRZYGOTOWANE ZA POMOCĄ TEGO UNIWERSALNEGO SPRAY?U. ON NIE TYLKO OCHRONI JE PRZED TEMPERATURĄ, ALE TAKŻE WYDŁUŻY TRWAŁOŚĆ STYLIZACJI.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda Twoim włosom energii. Delikatne stylizujące polimery chronią włosy przed wpływem temperatury oraz wydłużają trwałość stylizacji.

JAK STOSOWAĆ
Spryskaj hojnie wilgotne lub suche włosy. Wymodeluj przy pomocy dowolnych narzędzi oraz produktów stylizujących.

Przeglądaj teraz

GLOSS SPRAY

IM WIĘCEJ POŁYSKU, TYM LEPIEJ.
TEN WSPANIAŁY SPRAY SPRAWIA,
ŻE WŁOSY LŚNIĄ, JAKBY JUTRA NIE BYŁO, JEDNOCZEŚNIE ZAPEWNIAJĄC NIETŁUSTE PODKREŚLENIE FRYZURY.
I JAK TU GO NIE KOCHAĆ?

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Wyjątkowe boostery połysku sprawiają, że włosy są lśniące i wyglądają wspaniale.

JAK STOSOWAĆ
Spryskaj suche włosy z odległości 30 cm.

Przeglądaj teraz

SEA SALT SPRAY

WAKACYJNY LOOK W BUTELCE. SPRYSKAJ I GOTOWE: NATYCHMIASTOWA PLAŻOWA STRUKTURA I OBJĘTOŚĆ BEZ WYJAZDU NA HAWAJE.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Czysta sól morska w oka mgnieniu nadaje włosom objętość, grubość i teksturę bez przesuszania ich lub plątania.

JAK STOSOWAĆ
Spryskaj przesuszone ręcznikiem włosy. Pozwól im samym wyschnąć lub złap za suszarkę, aby nadać im jeszcze więcej struktury.

Przeglądaj teraz

GLUE

DLA ULTRA MOCNYCH, ULTRA MATOWYCHI ULTRA STYLOWYCH FRYZUR, KTÓRE PRZETRWAJĄ NAWET WICHURĘ. WODOODPORNY KLEJ, KTÓRY UTRZYMUJE FRYZURĘ W MIEJSCU BEZ SKLEJANIA JEJ.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda
Twoim włosom energii. Specjalne kopolimery formują utrzymujący zbalansowane nawilżenie wodoodporny film. Mieszanka polimerów zapewnia długotrwałe, ultra silne utrwalenie.

JAK STOSOWAĆ
Zemulguj produkt w dłoniach i wmasuj w wilgotne lub suche włosy.

Przeglądaj teraz

WAX

WYDOBĄDŹ, ILE TYLKO SIĘ DA Z KRÓTKICH I ŚREDNICH WŁOSÓW. TEN GŁADKI WOSK DOSKONALE PODKREŚLA I NIE NATŁUSZCZA. NA KONIEC DNIA PO PROSTU SPŁUCZ GO WODĄ. BYŁ – I GO NIE MA.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda Twoim włosom energii. Gliceryna i olejek mineralny nawilżą włosy i zapobiegną przesuszeniu ich. Fryzura pozostanie giętka i łatwa do przestylizowania.

JAK STOSOWAĆ
Nałóż na suche lub wilgotne włosy, wgnieć, wyciśnij i ułóż fryzurę.

Przeglądaj teraz

FIBER WAX

GRUBOŚĆ, OBJĘTOŚĆ I TEKSTURA Z JEDNOCZESNYM ELASTYCZNYM UTRWALENIEM. A WSZYSTKO
TO ZA SPRAWĄ WŁÓKIEN WZMACNIAJĄCYCH STRUKTURĘ FRYZURY BEZ ZBĘDNEGO OBCIĄŻANIA JEJ.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda Twoim włosom energii. Proteiny ryżowe zapewniają naturalną ochronę przed promieniowaniem UV. Włókna wzmacniają strukturę włosa, powodując jego pogrubienie.

JAK STOSOWAĆ
Zemulguj niewielką ilość produktu w dłoniach i nałóż na wilgotne lub suche włosy. Wystylizuj do perfekcji.

Przeglądaj teraz

GEL

LUBISZ MIEĆ KONTROLĘ? MAMY COŚ DLA CIEBIE. TEN SKONCENTROWANY, TRANSPARENTNY ŻEL, KTÓRY GWARANTUJE DŁUGOTRWAŁY REZULTAT, ELIMINUJE STATYCZNOŚĆ I ZAPEWNIA EFEKT WET-LOOK.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda Twoim włosom energii. Produkt zawiera filtr UV, który chroni kolor przed wypłowieniem na słońcu. Odżywiający kompleks polimerów zapewnia kontrolę statyczności oraz mocne utrwalenie. Ten szybkoschnący żel o wysokiej lepkości sprawia, że włosy są łatwe do stylizacji i wykończenia.

JAK STOSOWAĆ
Nałóż na wilgotne lub suche włosy. Łatwo wystylizujesz fryzurę lub nadasz efekt wet-look.

Przeglądaj teraz

DE-FRIZZ

DLA NAPRAWDĘ JEDWABIŚCIE GŁADKICH WŁOSÓW, NIEZALEŻNIE OD ICH DŁUGOŚCI. POCAŁUJ NA DO WIDZENIA EFEKT PUSZENIA I CIESZ SIĘ LUKSUSOWO MIĘKKIMI, ŁATWYMI DO ROZCZESANIA WŁOSAMI.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda Twoim włosom energii. Mieszanka nadających połysk booster?ów ujarzmi je, czyniąc miękkimi i gładkimi w dotyku. Produkt jest wzbogacony o włókna dla zachowania elastycznego utrwalenia i połysku. No i koniec z plączącymi się włosami.

JAK STOSOWAĆ
Nałóż na wilgotne włosy – każdej długości. Ułóż fryzurę przy pomocy suszarki.

Przeglądaj teraz

PASTE

INTENSYWNY TEKSTURYZER DLA NAJLEPSZEGO W TWOIM ŻYCIU EFEKTU NIEŁADU NA WŁOSACH. Z NIEBYWAŁĄ ŁATWOŚCIĄ STWORZYSZ NONSZALANCKO ?POTARGANĄ? FRYZURĘ.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda Twoim włosom energii. Wosk pszczeli i utrwalające polimery zapewnią długotrwałość stworzonych struktur. Fryzura pozostanie jednak elastyczna i łatwa do przestylizowania.

JAK STOSOWAĆ
Niewielką ilość produktu nałóż na wilgotne lub suche włosy. Wgnieć i ułóż fryzurę.

Przeglądaj teraz

CLAY

NAJLEPSZY MATOWY TEKSTURYZER. DO ODWAŻNYCH PODKREŚLEŃ. SUPER MOCNA, MINERALNA GLINKA UTRZYMA TWOJE WŁOSY W RYZACH I ZAPOBIEGNIE POŁYSKOWI, TWORZĄC DOSKONALE ?NIEDOSKONAŁĄ? STYLIZACJĘ.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Kompleks Multiwitaminowy odżywi i doda Twoim włosom energii. Kaolin, mineralna biała glinka, zapewni utrwalenie i matowe wykończenie fryzury, nie nadbudowując się na włosie. Fryzura pozostaje giętka i łatwa do przestylizowania.

JAK STOSOWAĆ
Rozetrzyj produkt w dłoniach i nałóż na suche włosy.

Przeglądaj teraz

SHAPE

NAJLEPSZY KREM STRUKTURYZUJĄCY DO KRÓTKICH, UROCZYCH FRYZUR. DOSKONAŁY DO STWORZENIA WYJĄTKOWYCH LOOKÓW W STYLU FUNKY. NOWY POMYSŁ? TWOJE WŁOSY WCIĄŻ SĄ ŁATWE DO PRZESTYLIZOWANIA.

DLACZEGO JEST REWELACYJNY
Ozokeryt, twardy mineralny wosk, nada Twoim włosom strukturę i objętość, podczas gdy specjalne polimery zapewnią utrwalenie fryzury. Pozostanie ona jednak giętka i łatwa do przestylizowania.

JAK STOSOWAĆ
Rozetrzyj odrobinę produktu w dłoniach, wgnieć w suche lub wilgotne włosy, nadaj kształt i ułóż fryzurę.

Przeglądaj teraz

Kontakt z

Keune

Napisz, zadzwoń do/ Keune .17

Skontaktuj się z nami