Menu

Seria

Care

100% Ekstrakty z roślin/ KEUNE .17

Satin Oil

Linia ta zdziała cuda dla Twoich zniszczonych, suchych lub normalnych włosów. Po parokrotnym użyciu, Twoje włosy będą jedwabiscie gładkie, silniejsze, mocniejsze, zdrowsze oraz łatwiejsze w stylizacji. Dlaczego? Keratyna! Ta włóknista proteina jest budującym segmentem dla Twoich włosów. Słabnie kiedy Twoje włosy są zniszczone. Utrata Keratyny sprawia, że włosy są bardzo słabe. Produkty Keratin Smooth odżywiają włosy uzupełniając Keratynę poprzez wstrzykiwanie jej zarówno do środka jak od zewnątrz.

Satin Oil – Oil Milk

Ten luksusowy spray jest tak lekki, że jest natychmiast absorbowany przez włos. Jego lekka formuła podnosi poziom nawilżenia bez zbędnego natłuszczania. Włos pozostaje cudownie miękki i lśniący.

Przeglądaj teraz

Satin Oil Treatment

Luksusowa pielęgnacja dla zdrowych, gładkich i lśniących włosów. Delikatnie rozprowadzić kilka kropli na wilgotnych lub suchych włosach lub dodać odrobinę do odżywki lub maski Satin Oil, by wzmocnić ich możliwości odżywienia dla super lśniącego efektu.

Przeglądaj teraz

Satin Oil Mask

Rozpieszczająca maska, która intensywnie nawilża i odżywia od wewnątrz każdy pojedynczy włos. Po spłukaniu włosy stają się cudownie miękkie, jedwabiste, lśniące.

Przeglądaj teraz

Satin Oil Conditioner

Głęboko nawilżająca odżywka dla osób o suchych włosach bez blasku. Włosy stają się odżywione od wewnątrz, jedwabiste, lśniące i miękkie.

Przeglądaj teraz

Satin Oil Shampoo

Ten łagodny szampon jest doskonały dla osób o suchych i matowych włosach. Innowacyjna, lekka formuła pozostawia włosy odświeżone, zdrowe i bosko lśniące.

Przeglądaj teraz

Kontakt z

Keune

Napisz, zadzwoń do/ Keune .17

Skontaktuj się z nami