Menu

Seria

Care

100% Ekstrakty z roślin/ KEUNE .17

Keratin Smooth

Linia ta zdziała cuda dla Twoich zniszczonych, suchych lub normalnych włosów. Po parokrotnym użyciu, Twoje włosy będą jedwabiscie gładkie, silniejsze, mocniejsze, zdrowsze oraz łatwiejsze w stylizacji. Dlaczego? Keratyna! Ta włóknista proteina jest budującym segmentem dla Twoich włosów. Słabnie kiedy Twoje włosy są zniszczone. Utrata Keratyny sprawia, że włosy są bardzo słabe. Produkty Keratin Smooth odżywiają włosy uzupełniając Keratynę poprzez wstrzykiwanie jej zarówno do środka jak od zewnątrz.

Keratin Smooth Smoothing Serum

Pielęgnacyjne serum, wypełnione Keratyną, olejkiem Arganowym i Minerałami Esencjonalnymi. Wygładza i prostuje puszące się włosy oraz chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją z użyciem temperatury.

Przeglądaj teraz

Keratin Smooth 2-Phase Spray

Błyskawicznie odżywiający i rozplątujący włosy spray, wzbogacony o Keratynę i Silsoft, które regulują równowagę nawilżenia, a jednocześnie wzmacniają i wygładzają włos. Niski poziom pH działa łagodząco na łuskę i wzmacnia połysk bez obciążania włosa.

Przeglądaj teraz

Keratin Smooth Silkening Polish

Jedwabisty krem, który walczy z puszeniem się włosów i jednocześnie zapewnia super podkreślenie i super połysk.

Przeglądaj teraz

Keratin Smooth Mask

Luksusowa maska, która wzbogaca włosy w Keratynę i Keravis, wspaniale wzmacniając je i nadając im połysk.

Przeglądaj teraz

Keratin Smooth Conditioner

Bogata odżywka z Keratyną, Prowitaminą B5 i Masłem Shea, która wspaniale nawilża, rozplątuje włosy i pozostawia je lśniące i łatwe do ułożenia. Unikalny Kompleks Quat zabezpiecza włosy przed temperaturą podczas stylizacji i zapobiega złamaniom.

Przeglądaj teraz

Keratin Smooth Shampoo

Szampon, zawierający Keratynę i Prowitaminę B5, który odżywia włosy, nawilża je i nadaje im połysk. Unikalny Kompleks Quat wzmacnia włos i chroni go przed złamaniem.

Przeglądaj teraz

KERATIN SMOOTH

Sprawia, że włosy są łatwe do ułożenia, gładkie i silne

Przeglądaj teraz

Kontakt z

Keune

Napisz, zadzwoń do/ Keune .17

Skontaktuj się z nami