Menu

Seria

Care

100% Ekstrakty z roślin/ KEUNE .17

Derma Activate

Ożywi Twoje włosy i zatrzyma ich wypadanie! Kiedy równowaga skóry jest zaburzona, niektórzy ludzie doświadczają wypadania włosów. Jeżeli jesteś jedną z nich, pokochasz tą serię. Produkty Derma Activate są wzbogacone w witaminę H, która wzmacnia keratynę we włosach, zmniejszając liczbę wypadających włosów. W międzyczasie kofeina stymuluje cyrkulację, a Takanal promuje wzrost nowych włosów. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy będą grubsze, większy ich objętość.

Derma Activate Thickening Spray

Spray bez spłukiwania do cienkich włosów, który działa tak, jak wskazuje na to jego nazwa: pogrubia i dodaje włosom objętości. Witamina H udoskonala Keratynę, zapewniając w efekcie mocniejsze włosy i zmniejszając ilość wypadających włosów. Prowitamina B5 wzmacnia włos i pogrubia jego strukturę.

Przeglądaj teraz

Derma Activate Lotion

Intensywna pielęgnacja uzdrawiająca, pomagająca zredukować chwilowe wypadanie i przerzedzanie się włosów. Technologia Rejuvenator wnika w komórki skóry głowy, gwarantując, że liposomy stopniowo dostarczają Minerały Esencjonalne, Biotynę i stymulanty wzrostu włosa takie, jak Takanal i Kofeinę.

Przeglądaj teraz

Derma Activate Shampoo

Odmładzający szampon jest najlepszym rozwiązaniem dla osób o wrażliwej skórze głowy i cienkich, wypadających włosach. Minerały Esencjonalne w kombinacji z Witaminą H zapobiegają wczesnym stadiom utraty włosów

Przeglądaj teraz

Kontakt z

Keune

Napisz, zadzwoń do/ Keune .17

Skontaktuj się z nami